Ze Zlatého listu máme bronz

Přírodovědná soutěž ve šternberském parku.

11. dubna se žáci 2. stupně zúčastnili přírodovědné soutěže Zlatý list ve šternberském parku.

Dvojice tříčlenných týmů soutěžily ve dvou kategoriích. Mladší žáci ( 6. ročník) získali krásné 3. místo - Martin Dočkal, Pavel Dvořák, Matěj Fiala, Theodor Golík, Beáta Škrabalová a Jonáš Špunda.

Starší žáci (7.-9. ročník) obsadili 4. a 5. místo ( za biology z gymnázia a Štěpánova). 4. místo obhájil tým ve složení Denisa Kohutová, Emma Kunatová, Amálie Lišková, Viola Nováková, Svatopluk Pokorný a Tadeáš Smička. 5. místo získali žáci Radek Crhák, Adam Grepl, Veronika Greplová, Pavlána Krejčí, Dominik Streck, František Tiefenbach.

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Lucie Kropáčková

Datum vložení: 19. 4. 2024 14:34